O MNĚ

Ráda bych se vám trochu představila. 

Psát o sobě není úplně snadné, ale budu se snažit se trochu uvést a zaměřím se jen na důležité body.

Jmenuji se Markéta, jsem narozená ve znamení lva, pocházím z Prahy, celý dětský život jsem jezdila do Černošic ke svým prarodičům.

Když babička ovdověla a já odmaturovala, přistěhovala jsem se k ní. Žiji zde doposud již se svou rodinou.

Jsem vystudovaná všeobecná zdravotní sestra. Tato práce mne kdysi velmi bavila, naplňovala, obzvláště má letitá práce na oddělení ARO. Byla jsem mladá, zapálená pro pomoc a záchranu zdraví a životů druhých.

Byla to skvělá škola života. Přibližně od roku 2005 jsem svůj pracovní život změnila. Začala jsem podnikat jako OSVČ ve službách. Vystudovala jsem k tomu další potřebné školy a kurzy.

Konkrétně jsem začala vykonávat masérské služby . 

Působila jsem jak v Černošicích, Dobřichovicích tak i v Praze. 

Nabízela jsem masáže od klasických po speciální techniky v péči o tělo a čínskou medicínu.

Během let jsem absolvovala kurzy: Breusovu masáž, Dornovu metodu, akupresuru, různé kurzy čínské medicíny, aurikuloterapie s pulsní dg., Kraniosaktální terapie st. I,II+III., energetické meridiánové masáže, také automatické kresby. Mým koníčkem je numerologie a lehce astrologie s tarotem.

Řekla bych, že od každé techniky jsem si vzala pro mě to nejlepší a udělala si svůj originální postup. Myslím si, že tenkrát se mi dařilo ho s láskou předávat svým klientům.

První pracovní pauza nastala s příchodem první dcerky. V mezidobí, kdy jsem nebyla ve "službách" již aktivní, jsem pracovala převážně z domova a zabývala se zcela jinou problematikou s jinou pracovní náplní.

I přesto jsem nezahálela a studovala si další techniky a terapie. 

Poslední leta již naplno cítím, že nastal ten pravý čas, kdy jsem sama ve své síle, středu a jsem schopna svůj um a energii předávat opět dál.

Důležitou změnou však je, že se nevěnuji masážím. 

Nabízím hlavně Kraniosakrální terapii a diagnostiku a léčbu energetického systému.

V tomto jsem se nyní našla a plně s tím souzním…To, co nabízím navíc ke svým terapiím, je celkově mé "gró" nabyté ze všech mých letitých zkušeností. 

U Kraniosakrální terapie, mohu využít naplno i svou intuici a dar - lépe vidět "pod pokličku" problému. Musím přiznat, že celkově mě jakákoliv diagnostika vždy velmi bavila a to i před lety, kdy jsem působila jako sestřička. Zde to byla hlavně dg. fyzického těla a nemocí.

Postupem času mě více a více zajímala celá psychosomatika člověka a propojených systémů.

Zaměřuji se tedy na služby, kdy spolu s klientem dojdeme

 k rozklíčování příčin jeho problémů, neduhů a poruch zdraví a celostního komfortu. 

Hledám energeticky slabá místa těla i mysli. Pomocí terapií se snažím o komplexní nastolení harmonie na všech úrovních.

Pokud je snížená energie v dané oblasti dlouho, může se v této části či přímo v orgánu a následně celé jeho přidružené soustavě, projevit problém či nemoc. Využívám zde své znalosti z anatomie a souvislostí mezi fyzičnem a psychikou. Jako doplněk pro dokreslení celkového obrazu moc ráda využívám mé znalosti  z numerologie a dalších technik např. diagnostické kresby.

Vždy byl můj sen, propojit nějakým způsobem jak západní medicínu - kterou plně respektuji - tak "východní" lépe řečeno, celostní medicínu.

Důležité při této práci je pojmenování e-mocí, které by případně mohly či už způsobily ne-moc.

Využívám energetické dráhy meridiány a body /akupunkturní/ pouze energeticky - bez tlaku.

Každý, kdo pracuje ve službách a to hlavně v energeticky náročných situacích, by měl mít pro sebe svůj způsob na obnovu vlastních sil, relaxaci a odreagování. 

Pro mě to jsou činnosti, které jsou zároveň mými koníčky. Na prvním místě každodenní procházky, venčení a rychlá chůze - NW se svým pejskem (dělá mi lépe aerobní pohyb, proto chodím většinou rychleji).Výlety široké škály, jak po Čechách, tak i po Evropě, velmi rádi kempujeme. Musím říci, že velmi ráda relaxuji a vypínám hlavu u péče o naši zahradu a nebo u domácího kreativního vyžití. 

Co mě však nejvíc nabíjí a miluji, je prostě tvorba -přeměna myšlenky v hmotu.

Našla jsem se hned v několika oblastech tvoření. Moc mě baví šití na šicím stroji, kdy jsem postupem času zvládla všechny možné oděvy, dekorace a dokonce jsem si i šila barefoot obuv. Dále je to malování, to mě provází snad odjakživa, ráda maluji, jak abstrakci, tak energetické obrazy (umím také techniku Neurografiku- obrázky záměru), maluji přes 14 let pod vedením akad. malířky, zde v Černošicích. Ráda pracuji s keramikou, s FIMO hmotou, vyrábím různé dekorace, dárky, prostě vše co mně i jiným přináší radost. Jako čerstvá novinka je (a to mne momentálně úplně pohltilo) háčkování , převážně z duhových klubíček. Zaměřuji se hlavně na velké šátky/plédy, čepice, nákrčníky, svetry, vesty aj. u této činnosti dokážu plně relaxovat, zároveň mám pocit, že něco tvořím s okamžitým výsledkem. U nás doma má již každý svůj výrobek, ale nějak nemohu přestat, takže to výhledově vypadá, že některé své čerstvé výtvory prodám milým lidem. Vkládám do nich tu nejlepší energii co mám, vždy mne tato činnost baví a nemyslím v tu chvíli na žádné negativní věci. Věřím, že šátek ode mne nejen zahřeje po těle, ale také na duši.

Viz. fotogalerie šátků ZDE.

Tak toto je v krátkosti o mně zatím vše.

Ráda své budoucí i stávající klienty přivítám ve své provozovně v Černošicích.

Místo jsem s láskou vybavila, vyzdobila a cítím se zde opravdu dobře, věřím že i pro Vás to bude milé místo k relaxaci a práci na sobě.

Pokud se chcete objednat na mé terapie, 

klikněte na:

nebo na telefonním čísle viz. níže v kontaktech

S úctou

Markéta DK


Markéta Drbohlavová Kroisová

 


Vytvořte si webové stránky zdarma!